רוצה פרטים על קורס מיקרובליידינג?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מיקרובליידינג לעיצוב גבות

רוצה לדעת על קורס מיקרובליידינג? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות, לרבות איפה אפשר ללמוד, תנאי קבלה למסלולים השונים, מלגות, מה העלויות ועוד. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס Microblading - קורס איפור קבוע לגבות בשיטת מיקרובליידינג


הטרנד העכשווי בעיצוב הגבות


אחד התחומים המבוקשים ביותר בקרב לקוחות בעולם הקוסמטיקה הוא עיצוב הגבות. לאחרונה, הטרנד הבולט בתחום זה הוא של גבות מלאות ואף גבות עבות. לעומת זאת, נשים רבות שהקפידו עד עתה על מראה גבות דקות ומסודרות מוצאות שהן מתקשות לעבות את הגבות שלהן, בעיקר בגלל מריטת יתר שיוצרת דלילות של שיער הגבה. גם נשים שלהן גבות בהירות לא תמיד מצליחות להגיע למראה החדש והמבוקש. לצורך זה בדיוק נוצרה שיטת מיקרובליידינג (Microblading) לעיצוב הגבות, המכונה לעיתים גם "שיטת השערה". שיטה זו עושה שימוש במכשיר ובו מותקנות מספר מחטים ייעודיות ודקיקות, אשר מחדירות פיגמנטים אל העור וכך יוצרות מראה שיער טבעי. את התוצאה המתקבלת ניתן להתאים לצבע גבותיהם של הלקוחות וכן למבנה הפנים ולבקשות האישיות.


תחומי מקצועות היופי הם דינמיים מאוד וכך ניתן לראות כיצד הטרנדים השולטים בעולם הקוסמטיקה, האיפור והאופנה משתנים בקצב מהיר ביותר. גם בעיצוב הגבות, הסגנונות המבוקשים על הלקוחות משתנים בתדירות גבוהה וכך חשוב להתעדכן ולשמור על היכרות מעמיקה עם מצב השוק, כדי להציע שירותים איכותיים ונדרשים ללקוחות במכוני יופי ובחברות קוסמטיקה. גם מאפרים עצמאיים שמעוניינים להעניק מענה מדויק ומקיף יותר ללקוחות שלהם יכולים לקבל תועלת רבה מלימוד בקורסים מקצועיים.


בעוד טרנד עיצוב הגבות במיקרובליידינג הולך וצובר תאוצה, קוסמטיקאים ומאפרים רבים יותר ויותר מבקשים להכיר אותו מקרוב ולשלוט בו, כדי להרחיב את סל הכלים המקצועי שברשותם ולעמוד בחזית תחום הקוסמטיקה היום. כדי לקבל את הידע והכלים באופן מקצועי ומסודר, רבים בוחרים ללמוד בקורס מיקרובליידינג, הכשרה מקצועית ממוקדת שמותאמת לשיטה זו ולשימוש בה.


למי מיועדים הלימודים


קורסי מיקרובליידינג מתאימים לבעלי ניסיון מקצועי בתחומי האיפור, הקוסמטיקה, האסתטיקה ומקצועות היופי, שברצונם להגדיל את מנעד הלקוחות שלהם ולהציע שירותים מקצועיים חדשניים ומבוקשים. הם מתאימים במיוחד לעוסקים בתחומי האיפור הקבוע ועיצוב הגבות יכולים להתאים גם למי שעוסקים בענפים כגון קוסמטיקה רפואית וקוסמטיקה פרא רפואית, קורס איפור אמנותי וקוסמטיקה טבעית. חלק מן הקורסים מתאימים גם לקוסמטיקאים בתחילת הדרך שמעוניינים לבסס את הידע שלהם ולצבור כלים מקצועיים בתחום מבוקש.


תכנית הלימודים


במהלך הקורס, המשתתפים מתוודעים לגישת עיצוב הגבות מיקרובליידינג וליתרונות שהיא מציבה לקוסמטיקאים וללקוחות כאחד. הם מכירים את הציוד המקצועי ואת סוגי המחטים, חומרי הגלם והפיגמנטים בהם משתמשים לאורך התהליך ואת אופן התפעול וההרכבה שלהם, לרבות שיטות האלחוש ושאלונים רפואיים שנדרשים במהלך העבודה. כמו כן, הם לומדים לאבחן את מצב הגבות של הלקוחות וכך לבצע התאמה מוצלחת של מבנה הגבה, צבע הגבה, צורתה ועובייה. הם גם בוחנים שיטות עבודה שיכולות לסייע במקרים של גבות דלילות במיוחד.


מתכונת הלימוד


היקפם של קורסי מיקרובליידינג משתנה מעט בין המוסדות, אך ברובם אורכו נע בין חודש לחודשיים. חלק ממוסדות הלימוד מאפשרים לתלמידים לבחור בין מסלול בוקר לבין קורס ערב, שנוח לשילוב עם עבודה. שיעורים מתקיימים לרוב אחת לשבוע ולעיתים מספר פעמים במהלך השבוע.


תכניות הלימוד במרבית המוסדות שמות דגש על התנסות מעשית והיכרות מקרוב עם טכניקות העבודה. כך המשתתפים לוקחים חלק בהדגמות וסימולציות וגם מתנסים בעצמם בשיטת מיקרבליידינג באמצעות סטאז' שבו מבצעים את הטיפול במספר לקוחות אמיתיים, בליווי של סגל המדריכים בקורס. בחלק מן המוסדות המשתתפים מקבלים ערכת עבודה, ציוד וחומרי גלם שמאפשרת להם להמשיך ולתרגל את הידע הנרכש גם לאחר תום הקורס ועם היציאה לשוק העבודה. חלק ממוסדות הלימוד גם מעניקים סיוע לבוגרים ומכווינים אותם ליציאה לשוק העבודה ולמציאת מקומות תעסוקה רלבנטיים.


נושאי הלימוד


במהלך הקורסים נלמדים מגוון של נושאים, ביניהם אפשר לכלול גם:

 

 • סוגי מחטים וחיבורן
 • תורת הצבע
 • תפקידי מחטים שונות
 • שיטות אלחוש
 • טכניקות בשיטת השערה
 • הרכבת מכשור
 • התאמת גבות למבנה פנים
 • תפקוד הלהבים
 • יתרונות שיטת מיקרובליידינג
 • עיצוב נכון לגבות   
 • פיגמנטים בשיטת מיקרובליידינג   
 • ועוד


תנאי קבלה


ברוב המקרים, מוסדות הלימוד דורשים מן המועמדים לקורס להציג ניסיון קודם בתחום האיפור הקבוע והקוסמטיקה, כגון תעודת סיום קורס עיצוב גבות, קורס איפור קבוע וקורס קוסמטיקה רפואית. ישנם מסלולים שמקבלים קוסמטיקאים ומאפרים מנוסים בלבד, לאחר שהם מציגים ניסיון מקצועי רלבנטי בתחומם, בין כשכירים ובין כעצמאיים. לרוב נערך ראיון אישי לבדיקת ההתאמה לתכנית.

 


תעודה


למשתתפים אשר עומדים בכל הדרישות בקורס ומשלימים אותו בהצלחה ניתנת תעודת גמר מטעם מוסד הלימוד.


המשך לימודים ופיתוח מקצועי


לאחר השלמת הקורס, הבוגרים יכולים להשתמש בידע שברשותם כדי להשתלב במכוני יופי, במכונים לקוסמטיקה רפואית ולאסתטיקה וכן בחברות איפור ובמסגרות נוספות בתחום היופי והאתסטיקה. כמו כן, מי שכבר עוסקים בתחום יכולים להשתמש בידע הנלמד כדי למנף עצמם מבחינה מקצועית ואף לצאת לדרך עצמאית כמאפרים מומחים בשיטת מיקרובליידינג, אשר מבוקשת היום מאוד בקרב לקוחות.


הבוגרים יכולים להמשיך לפתח עצמם מבחינה מקצועית על ידי לימוד בהכשרות מקצועיות נוספות בתחום הקוסמטיקה. ככל שקוסמטיקאים ומאפרים מחזיקים בסל מיומנויות נרחב יותר גדלות האפשרויות המקצועיות שנפתחות בפניהם, כך הם יכולים לפנות לקורסים משיקים וקרובים כגון קורס שעווה, קורס איפור מקצועי, קורס איפור קבוע או קורס קוסמטיקה רפואית. דרך העשרת סל המיומנויות הם יכולים גם לזכות ברמות שכר גבוהות יותר ולהעלות את המוניטין שלהם.

 


מוסדות


קורס מיקרובליידינג מוצע במגוון של מוסדות לימוד בפרישה ארצית. הנה כמה מן המוסדות שבהם מתקיים הקורס:

 

 

 • מכללת נייל סטודיו (פרישה ארצית): המכללה מציעה קורס מיקרובליידינג בשלוחות שונות ברחבי הארץ. הקורסים מתקיימים במתכונת ערב או בוקר, לבחירת התלמידים והם משלבים עשייה מעשית מרובה ותרגול השיטות הנלמדות. כמו כן, במוסד זה אפשר ללמוד בקורס הסרת שיער בשעווה, בקורס פדיקור ומניקור, בקורס שזירת ריסים, בקורס בניית ציפורניים, בקורס איפור קבוע ובקורס קישוטי ציפורניים.

 

 

 • מכללת LFA (כרמיאל): המכללה מתמקדת במקצועות היופי הטיפוח, היא מציעה קורס מיקרובליידינג שכולל ארבעה מפגשים שבועיים ומשלב מפגשים שמוקדשים לעשייה מעשית מודרכת. ניתן ללמוד במתכונת ערב או בוקר. המסלול מתאים לבוגרי קורס איפור קבוע ולבעלי ניסיון בתחום זה. בין הקורסים הנוספים שניתן ללמוד במוסד זה נכללים קורס עיצוב גבות, קורס שזירת ריסים, קורס ספרות, קורס עיצוב תסרוקות, קורס קוסמטיקה וקורס מניקור ופדיקור.

 

 

 • המרכז הרב תחומי ללימודי קוסמטיקה (רמת גן): מוסד זה מציע מגוון של הכשרות מקצועיות בתחום הקוסמטיקה בהן גם קורס מיקרובליידינג ועיצוב הגבות. עוד ניתן ללמוד במרכז זה בקורס אפילציה, קורס פדיקור ומניקור רפואי, קורס קוסמטיקה רפואית וקורס עיסוי באבנים חמות.

 

 

 • בית הספר לקוסמטיקה "איב סנטר" (רעננה): מוסד הלימוד מציע קורסים שונים בתחום האסתטיקה בהם קורס מיקרו וננו בליידינג לגבות. התלמידים לומדים לעצב מגוון סוגי גבות בדגש על מראה טבעי. הקורס נפרש על פני כ - 4 מפגשים. כמו כן, בבית הספר אפשר ללמוד בקורס איפור קבוע, בקורס קוסמטיקה, בקורס אפילציה, בקורס פדיקור רפואי ובקורס בניית ציפורניים.

 

 

 • מכללת JJ קוסמטיקס (תל אביב): במכללה מתקיימת תכנית בתחום המיקרובליידינג שכוללת שני מפגשים בשעות הבוקר או הערב. היא מתאימה למאפרים ולקוסמטיקאים מנוסים והיא מאפשרת ללמוד טכניקות מקצועיות לעיצוב הגבות ולהתאמת הצבעים ללקוחה. עוד נלמדים במוסד זה קורס קוסמטיקה פרא רפואית, קורס שזירת ריסים, קורס איפור קבוע, קורס אפילציה ועוד מגוון מסלולים.
שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס מיקרובליידינג?

רוצה לדעת יותר על קורס מיקרובליידינג?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס מיקרובליידינג
שאלות הגולשים בנושא
קורס מיקרובליידינג - הצעת מחיר