מלגות לתלמידי מנהל עסקים

מעל 1,000 מלגות, לא תמצא/י אחת בשבילך?

 

למעבר ללוח מלגות לחץ/י מלגות לסטודנטים 
המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מלגות ללימודי מנהל עסקים


רוצים להיות מנהלים? קבלו מלגה!


לא קל ללמוד מנהל עסקים. לימודי מנהל העסקים הם בין המקצועות המבוקשים ביותר, בעוד הלימודים עצמם נחשבים מאתגרים ותובעניים. בדיוק לשם כך מציעים מלגות מיוחדות לסטודנטים ללימודי מנהל עסקים, במטרה לסייע להם לממן את התואר ולסיים אותו בהצלחה. מרבית המלגות מוענקות לסטודנטים מצטיינים, בעלי נתוני קבלה גבוהים במיוחד, או כאלה שמגיעים להישגים מרשימים במהלך הלימודים. מלגות אחרות מיועדות לאוכלוסיות מסוימות, כמו סטודנטים מעיירות פריפריה או נשים.


הנה כמה מלגות שמתאימות במיוחד לסטודנטים ללימודי מנהל עסקים:


לתשומת לבכם, המלגות יכולות להשתנות מעת לעת. כדי לקבל את המידע המדויק לגבי המלגות, מומלץ לפנות ישירות למוסד הלימוד.


מלגות ללימודי מנהל עסקים מטעם קרנות


מלגת מנהיגות עסקית צעירה: מלגה זו מוענקת לסטודנטים שמשתתפים בתכנית הדרכה ומנהיגות כלכלית ועסקית. הם משתלבים בהדרכת צעירים ובני נוער ברחבי הארץ אחת לשבוע ומפעילים מיזמים שונים. גובה מלגה זו הוא כ - 10,000 שקלים, והיא מתאימה לסטודנטים ללימודי מנהל עסקים וגם לסטודנטים לכלכלה ולהנדסת תעשייה וניהול. ישנה עדיפות גם לבוגרי תנועות נוער ולבעלי ניסיון בהדרכת נוער ובפעילות חברתית.


מלגת הילדרד פאהן: מלגה לסטודנטים יוצאי אתיופיה ללימודי מנהל עסקים ומקצועות נוספים, כמו כלכלה, מדעי המדינה ועבודה סוציאלית. המלגה ניתנת לסטודנטים החל מהשנה השנייה ללימודים, כאשר הקרן בוחנת גם את ההישגים הלימודיים של המועמדים.


מלגת קרן שרי בלייר: מלגה לנשים ללימודי מנהל עסקים או כלכלה. הקרן באה לצמצם אפליה מגדרית ולעודד נשים צעירות להגיע לעצמאות כלכלית. גובה המלגה הוא כמחצית שכר הלימוד, כשבנוסף זכאיות המלגאיות גם לשיעורי תגבור והעשרה ולסיוע במהלך לימודיהן.


מלגות הצטיינות


במרבית המוסדות מציעים מלגות הצטיינות לסטודנטים ולמועמדים ללימודי מנהל עסקים. בעלי נתוני קבלה גבוהים או סטודנטים ששומרים על ממוצע גבוה בלימודים יכולים לקבל מלגות שמגיעות אפילו לגובה שכר הלימוד לשנה. בין המוסדות הללו תוכלו למצוא את המסלול האקדמי המכללה למינהל, המרכז הבינתחומי הרצליה, המרכז האקדמי פרס, אוניברסיטת תל-אביב, הקריה האקדמית אונו, המרכז ללימודים אקדמיים ועוד.


המסלול האקדמי המכללה למינהל - מלגת הצטיינות: מלגת ההצטיינות ניתנת למועמדים שלהם ציון של 700 ומעלה בפסיכומטרי וציון ממוצע בגרויות של 100 לפחות. בית הספר למנהל עסקים במכללה מוכן את המקרים וקובע בהתאם את סכום המלגות, ממלגות חלקיות ועד כאלה שמכסות את כל שכר הלימוד. במקרים מסוימים ניתנות גם מלגות קיום. את המלגה יכולים לקבל גם סטודנטים בשנה השנייה והלאה, בתנאי שהם שמורים על ממוצע ציונים של 85 ומעלה.

 

מלגות לסטודנטים ללימודי מנהל עסקים בהתמחות חשבונאות במכללה למינהל: במכללה למינהל מעניקים לסטודנטים ללימודי מנהל עסקים בהתמחות חשבונאות מלגות על סמך הצטיינות בלימודים. המלגות הן פרי קשרים ושיתופי פעולה שבין בית הספר לבין משרדי רואי חשבון מובילים בישראל.


המרכז ללימודים אקדמיים - מלגת הצטיינות למועמדים: מועמדים למסלולים שונים בבית הספר ללימודי מנהל עסקים יכולים לקבל מלגה בגובה שכר לימוד של שנה אחת, בכפוף להצטיינות בלימודים. המסלולים שמשתתפים במלגה הם לימודי מנהל עסקים בהתמחות שיווק ולימודי מנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש. כדי לקבל את המלגה, עליהם להיות בעלי ממוצע בגרויות של 100 ומעלה, או ציון פסיכומטרי של 650 ומעלה וממוצע בגרויות של 90 לפחות. בלימודי מנהל עסקים בהתמחות מימון, המועמדים צריכים להיות גם בעלי ציון של 85 ומעלה בבגרות במתמטיקה ברמת 4 או 5 יחידות.


מלגת הצטיינות בקריה האקדמית אונו: מלגת הצטיינות זו ניתנת לסטודנטים ללימודי מנהל עסקים או משפטים. כדי לקבלה, עליהם להיות בעלי ממוצע בגרויות של 100 ומעלה וציון של 600 לפחות בפסיכומטרי. לחלופין, נדרש ממוצע בגרויות של 105 ומעלה או ציון פסיכומטרי של 650 ובגרות מלאה. המועמים למלגה נדרשים לעבור גם בחינות פנימיות וראיון בפני ועדת קבלה.


מלגת הרקטור בקריה האקדמית אונו: סטודנטים ללימודי מנהל עסקים או משפטים בקריה האקדמית אונו שעומדים בתנאים זכאים לקבל מלגת רקטור, שגובהה כגובה שכר הלימוד. סטודנטים שלומדים במקביל לתואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות חשבונאות וללימודי משפטים, בעלי ממוצע 95 וציון 90 ומעלה בכל הקורסים, זכאים החל מהשנה השנייה למלגה בגובה שכר הלימוד ובנוסף למלגת קיום של כ - 2,000 שקלים לחודש.


מלגת הצטיינות למועמדים באוניברסיטת תל-אביב: מועמדים ללימודי מנהל עסקים שלהם ציון התאמה (ממוצע בגרויות ופסיכומטרי) של 710 ומעלה זכאים למלגת הצטיינות מטעם האוניברסיטה. גובה המלגה הוא כ - 5,000 שקלים. סטודנטים בתכנית דו חוגית שמשלבים גם מקצוע נוסף זכאים למלגה של כ - 2,500 שקלים. מענק זה הוא חד פעמי וניתן רק בשנה הראשונה ללימודים לתואר הראשון.


המרכז האקדמי פרס - מלגות מעודדות הצטיינות: מלגה למועמדים לתואר ראשון או לסטודנטים מצטיינים בשנים מתקדמות ללימודי מנהל עסקים או ללימודי מדעי ההתנהגות. גובה המלגה המקסימלי הוא כ - 33,000 שקלים והיא ניתנת בהדרגה לכל שנות התואר, בכפוף להישגים גבוהים במיוחד.

 

 

מלגות נוספות

 

בחלק ממוסדות הלימוד תוכלו למצוא מגוון נוסף של מלגות שנועדו לתמוך כלכלית בסטודנטים ללימודי מנהל עסקים. אלו ניתנות, על פי רוב, לסטודנטים שמגיעים מרקע סוציו אקונומי נמוך או שמתגוררים בשכונות מתפתחות ובעיירות פיתוח. לעיתים מעניקים לסטודנטים גם חונכות ועזרה אקדמית וסיוע מחוץ לשעות הלימוד.


מלגת "קרן אור" במרכז הבינתחומי הרצליה: מלגת פריפריה שמיועדת לסטודנטים ללימודי מנהל עסקים או מדעי המחשב בבינתחומי, אשר באים מרקע סוציו אקונומי נמוך ומעיירות פיתוח. המועמדים צריכים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה ולהפגין הצטיינות בלימודיהם. במהלך התכנית, המלגאים מקבלים בנוסף לתמיכה כלכלית גם שיעורי חונכות וליווי אקדמי.

שאלות הגולשים מהפורום: מלגות למנהל עסקים
כניסה לפורום מלגות
אביבה ויוי פרחי
מילגה ללימודי דולה
301 צפיות
יצחק ( תמר )
מלגה לחרדית בת 20 לתואר במנהל עסקים
318 צפיות
פיראס
מלגה לתואר שני בכלכלה
326 צפיות
הודיה
מלגה לנשים אחרי שירות לאומי
554 צפיות
ראובן הלפרט
מלגה לקורס לימודי מנהל עסקים
496 צפיות
אורלי
מימון קורס תפירה לאקדמאים
891 צפיות
אפיק שקד
מלגה ללוחמי גבעתי
884 צפיות
שלמה
מה התהליך לקבלת מלגה?
524 צפיות
מיכאל נתן
מלגות לתואר שני ליוצאי קווקז
723 צפיות
לילי
קבלת מלגה על בסיס הישגים בלימודים
835 צפיות
רועי
מילגות לקצין בשירות קרבי
1802 צפיות
הילה
מלגות ללימודי מנהל עסקים
829 צפיות
ולריה
מלגה ללימודי מנהל עסקים לאמא ל-2
778 צפיות
אוחנה הלנה
מלגה למנהל עסקים בקריה האקדמית אונו לשנת הלימודים תשעט
786 צפיות
מתנאל לב-ארי
אפשרויות מלגה לתואר שני במנהל עסקים
1178 צפיות
שפרה
מלגה לחרדיות - לימודי מנהל עסקים
1078 צפיות
יעל
מלגות לקריה האקדמית אונו - תואר שני במנהל עסקים לחרדיות
1095 צפיות
רונן ציבולסקי
מלגות שונות - צבא/ארץ מוצא/ מצב כלכלי
1170 צפיות
סעדי חדרה
מלגה לתואר שני במכללת אונו
1054 צפיות
אסתר מססה
בקשה למלגה ללימודים לסטודנטית למשפטים ומנהל עסקים
1030 צפיות
עינת להב
מלגה להסבה ללימודי תעודת הוראה באנגלית
1212 צפיות
רנין עאמר
מלגה או סיוע כלכלי ללימודי תואר שני במנהל עסקים
1150 צפיות
רנין עאמר
סיוע בתשלומי התואר השני במנהל עסקים
910 צפיות
אביחי
מלגות רלוונטיות לחיילים משוחררים
1105 צפיות
לילך
מלגה לצורך עזרה כלכלית - לימודי מנהל עסקים
935 צפיות
שאלות הגולשים בנושא
שנה ראשונה חינם - מלגה ללימודי תואר ראשון
מלגות טלדור משרד החינוך
מלגת משרד החינוך - מס' הטלפון
איך לכתוב בקשה למלגה
יצירת קשר טלפוני עם אימפקט
מענה לגבי זכאות מלגת משרד החינוך
מתי מקבלים תשובה לגבי זכאות למלגת משרד חינוך?